همکاری فروش

6221-[Converted]123

کالاهای خود را بدون ریسک و سرمایه اقساطی بفروشید.

 

با توجه به توان بالای قسطی نو درزمینه فروش اقساطی از شما وارکنندگان، تولید کنندگان و فروشندگان کالا دعوت می کند تا با قرار دادن کالای خود در فروشگاه آنلاین اقساطی قسطی نو محصولات خود را به صورت اقساط 12 ماه به مشتریان بفروشید و تسویه کالای خود را به با قسطی نو انجام دهید و در این طرح شما فروشنده محترم قسطی نو به هیچ عنوان درگیر فروش اقساط و ریسک فروش اقساطی نمی شوید.

قسطی اقساطی قسطی نو

بدون نیاز به سرمایه و ریسک اقساط بلند مدت می فروشید

با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و عدم توان پرداخت برای خرید نقدی اکثر مشتریان، فروش اقساطی یکی از بهترین روشها برای بالا بردن میزان فروش است.
و فروش اقساط بلند مدت بدون ریسک و سرمایه در قسطی نو بهترین روش می باشد

تنوع در شرایط فروش محصولات (فروش نقد و اقساط )

مشتریان در قسطی‌نو می توان علاوه بر تنوع محصول در هنگام خرید نیز تنوع پرداخت نیز داشته باشند و این یکی دیگر از مزیتهای قسطی‌نو نسبت به دیگز فروشگاه آنلاین می‌باشد که برای شما فروشنده محترم حجم بالای فروش را به ارمغان می‌آورد.

طیف وسیع تر مشتریان

فروشگاه های فیزکی محدودیت‌هایی را به صاحبان کسب کارها تحمیل می‌کنند که در فروشگاه‌های آنلاین این محدودیت‌ها وجود ندارد و شما می‌توانید کالای خود را به سرتاسر ایران به فروش برسانید.

بدون هزینه کالا بفروشید

یکی دیگر از مزیت‌های فروشگاه آنلاین قسطی‌نو این می‌باشد کالای شما را در یکی از پربازدیدترین ویترین‌های فروشگاهی ایران قرار می‌دهد و برای بودن در این ویترین نیاز به هیج هزینه‌ای نیست در صورتی که برای داشتن یک فروشگاه فیزیکی یا فروشگاه مجازی باید هزینه های زیادی اعم از هزینه فروشگاه و حقوق پرسنل پرداخت کنید که تمام این هزینه‌ها در قسطی نو صفر می‌باشذ.

در هر ساعت از شبانه روز کالا بفروشید

تقریبا اغلب فروشگاه های فیزیکی در روزها و ساعات مشخصی از هفته فعال هستند. اما در فروشگاه‌های آنلاین هیچ نوع محدودیت زمانی وجود ندارد. و مشتریان در هر زمان که اراده کنند قادر خواهند بود از قسطی نو کالای شما را خریداری کنند.