فروشگاه اینترنتی اقساطی قسطی نو اولین فروشگاه آنلاین اقساطی ایران می باشد و متعلق به شرکت پاورآپ است و این شرکت فعالیت خود را در سال 1389 آغاز کرده و با توجه به شرایط جامعه و توان خرید شما هم وطنان عزیر اقدام به فروش اقساط 12 ماه تمامی محصولات دیجیتالی با شرایط دلخواه شما مشتریان محترم کرده است.شما عزیزان می توانید با انواع چک های آزاد و کارمندی اقدام به خرید از این فروشگاه آنلاین بفرمایید و همچنین شرکت پاورآپ در حال حاضر طرف قرارداد بانک مسکن ، آسان خرید بانک تجارت ، کارت اعتباری بیمه ملت ، شاپ کارت بانک ملت و کارت اعتباری حکمت کارت می باشد شرکت پاور آپ در حال حاضر یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین اقساطی به نام قسطی نو و همچنین فروشگاه فیزیکی قسطی نو اولین و تنها هایپر مارکت الکترونیک استان البرز می باشد.

ما در فروشگاه آنلاین قسطی نو با ایجاد بستری مناسب و دادن شرایط اسثتثنایی به شما هموطنان عزیز در همه جای ایران ،شرایط تحقق رویایتان را به صورت قسطی بر آورده می کند.

شرایط پرداخت آنلاین ،پشتیبانی در ساعت اداری ، آماده به پاسخ گویی و امکان در خواست کالا های نا موجود، مقایسه کالا ها، نقد و بررسی کالا ها، محاسبه گر اقساط و … همگی از ویژگی های منحصر به قرد فروشگاه آنلاین اقساطی قسطی نو هستند.

همچنین اگر مایل به پرداخت آنلاین نیستید می توانید بعد از انتخاب کالای مورد نظر خود اقدام به ثبت سفارش از طریق پر کردن این فرم ، سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

در آخر لازم به ذکر است که پیش از خرید حتما اقدام به خواندن شرایط و مقررات قسطی نو بکنید ، تا از تمام شرایط اقساط مطلع شده و با علم به مقررات قسطی نو اقدام به خرید بکنید.با تشکر از حسن انتخاب شما.